top of page
Metallica 1920? 650 Словакия.jpg

METALLICA S&M TRIBUTE SHOW so symfonickým orchestrom po prvýkrát na Slovensku!


25. novembra 2021 - MARTIN
26. novembra
 2021 - BRATISLAVA

 

Ak sa považujete za skutočného milovníka METALLICY a rocku všeobecne, potom by ste TOTO určite mali vidieť! Nebývalý projekt, v ktorom profesionálna rocková skupina a symfonický orchester kompletne obnovia legendárny koncertný album kapely METALLICA, „S&M“. Kultový dvojalbum nahraný so Sanfranciským orchestrom vyšiel už v roku 1999, no dodnes je populárny a obľúbený!
 

Možno práve preto sprevádza túto METALLICA S&M TRIBUTE SHOW so symfonickým orchestrom obrovský úspech. Vzrušujúca multimediálna šou, ohromujúci zvuk a majstrovský štýl hry klasických a rockových hudobníkov nenechali ľahostajným nikoho z hostí – na túto šou budú dlho spomínať!

Koncert S&M, legendárnej kapely Metallica, bude vykonaný skupinou Garage Dayz za sprievodu symfonického orchestra.
Toto predstavenie bolo v Českej republike už dvakrát vypredané, v rokoch 2019 a 2020.

 

Objavilo sa už obrovské množstvo pozitívnych ohlasov a nadšených recenzií. Veľkolepá šou zanechala v publiku množstvo dojmov, z ktorých niektoré vyberáme:


„Tá trápna chvíľa, keď tribute kapela "Garage Dayz" znie lepšie ako samotná Metallica.“
 

„Úžasné. Nádhera. Parádna. Bomba! Nemám dosť slov na to, aby som opísal tento koncert a stav duše počas vystúpenia tribute kapely. To, čo chalani robili na pódiu, sa nedá s ničím porovnávať.“
 

„Neporovnateľná hra chalanov a ich burcujúce hlasy ma unášali do iného sveta, kde som iba ja a hudba. A žiadne vonkajšie faktory nemali právo rušiť nás a naše srdcia, ktoré bili do taktu. Chcelo sa mi kričať a zároveň plakať.“
 

„Ten neuveriteľný kontrast je hypnotizujúci. Človeku sa chce preniknúť do myslí a citov hudobníkov symfonického orchestra a pochopiť, ako sa to vôbec dá!“
 

„Povedať, že je to cool, je ako keby si nepovedal nič.“
 

Tribute Šou METALLICA S&M so symfonickým orchestrom, ktorá všade napĺňa sály, získala uznanie a množstvo dobrých recenzií od najrôznejších ľudí počnúc kritikmi a profesionálnymi novinármi a končiac fanúšikmi rockovej hudby.
 

METALLICA S&M TRIBUTE SHOW so symfonickým orchestrom je skutočne exkluzívny program! Klasika a súčasnosť sa spájajú do jedného celku a pred divákmi sa objavujú vo svojej neopakovateľnej mystickej kráse.
 

„Heavy metal reznutý multiinštrumentálnym symfonickým orchestrom je nepochybne veľká vec. Orchester zušľachťuje metal a metal napĺňa orchester. Experimenty v rámci dialógu kultúr sú vždy blahodarným a provokujúcim kultúrnym šokom.“ Táto recenzia jedného z fanúšikov je najlepším spôsobom, ako opísať veľkolepú šou, ktorú sa každému oplatí navštíviť!

Nedávne veľké koncertné turné po Francúzsku, Českej republike, Nemecku a Rusku len potvrdilo a posilnilo popularitu tribute projektu.

"Toto vysoko profesionálne" firemné "show je príkladom čistej, technické, výrazné a mohutné rockovej hudby a ja som bol veľmi rád, že som sa na nej mohol podieľať," povedal v rozhovore hlavnej gitarista skupiny "U.D.O" Andrew Smirnov.

Vstupenky si môžete kúpiť tu:

Vstupenky môžete tiež zakúpiť:

Logo artpartner SK 2.png
bottom of page